החל מפברואר 2016  האחריות על תשלומים לקופות עוברת אל המעסיקים .

כדי לסייע לסוכניה, ד.נ.ר חתמה על הסכם עם חברת Qbit המאפשר לסוכנים לספק למעסיקים פלטפורמה מבוססת שירותי תפעול מלאים על ידי צוות מקצועי בעל התמחות וניסיון רב שנים בעולם הפנסיה ובשילובו עם עולם השכר.

השירותים מבוססים על מערכות משולבות באופן אינטגרלי עם יתר מערכות השכר בממשק מלא עם הקופות השונות של היצרנים חברות הביטוח ובתי השקעות.

Qbit משמשת כגורם מתפעל כפי שהוגדר בטיוטת חוזר משרד האוצר ומאפשרת למעסיקים קבלת שירותי תפעול פנסיוניים מלאים על ידי צוות מקצועי בעל התמחות וניסיון רב שנים בעולם הפנסיה ובשילובו עם עולם השכר. 

הפתרונות שמספקת המערכת :

עמידה בחוקים ובתקנות

  • הפתרון עומד ומותאם עמידה בכל דרישות הרגולציה.

 חיסכון במשאבים    

  • איתור תקלות בשלב מוקדם יחסוך עלויות לבית ההשקעות מתוך מניעה ליצירת לולאות אין סופיות בשגיאות שיוך כספי תשלום מעסיק לקופות.

מניעת סיכונים מיותרים

  • תהליך ניהול התשלומים ממעסיק לקופה ומהקופה לחברה המנהלת באמצעות תוכנה מקשרת ומתרגמת מונעת סיכונים מיותרים.

 אינטגרציה מלאה למערכות שכר

  • האינטגרציה מאפשרת לסוכן לספק למעסיק שליטה מוחלטת במערך התוכניות הפנסיוניות בארגון, בקרה הדוקה ומדויקת, מניעת טעויות וחיסכון כספי לארגון ולעובדים.

 פתרון משולב

  • ניתן לשלב את השירות באופן טבעי בארגונים הפועלים עם מנהלי הסדר. כמו כן, הפתרון ערוך עבור ארגונים המעוניינים לאפשר לעובדים בחירת סוכנים בהתאם לרגולציה העתידית בנושא.

 שקט תפעולי

  • השירות יעניק פתרון כולל לניהול ובקרת תהליכי הגבייה  בכדי לאפשר לסוכן ולמעסיק עמידה בכל דרישות הרגולציה והתייעלות תפעולית למעסיק ולממשקים שלו מול היצרנים.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

ליצירת קשר מנהלת Qbit  בתיה יצחק

טלפון נייד: 054-6808555

כתובת מייל: batya@qbit.org.il