סל ביטוחים אחד ללקוח – one stop shop

סל ביטוחים אחד ללקוח, באותו מקום!

  • ד.נ.ר משווקת את כל סוגי הביטוחים, ונותנת שירותי תפעול של מערכי ביטוח כוללים.
  • ד.נ.ר מספקת קורת גג אחת בצורה מקצועית ומאחדת.
  • ד.נ.ר עורכת השוואות בין חברות הביטוח וקופות הגמל השונות, הכל באותו מקום.

לד.נ.ר אגפי ביטוח שונים לשרות הסוכן, אשר מספקים קשת רחבה של ביטוחים

ביטוח כללי
הכולל את מחלקות החיתום תביעות, מוקד תביעות רכב ושירות דרכים. מחלקה ימית ואווירית ומחלקת ביטוחי משנה בחו"ל, ולמורשי חברת לוידס בישראל.
ביטוח בריאות
שיווק ביטוחי בריאות פרטיים, תכניות שונות מכל החברות, ביטוחים סיעודיים.
תוכניות פנסיה וביטוחי מנהלים, ניהול הסדרים
מחלקה הבוחנת את המצב הקיים של מבוטח, בחינת חלופות, שיקולי מס, תשואות וסיכונים. לד.נ.ר מחלקה מקצועית הנותנת שירות ברמת העובד הבודד וברמת הנהלת החברה מול מחלקת משאבי אנוש. ד.נ.ר בעלת יכולת לקלוט תיקי ביטוח פנסיוניים של עובדים ולנהלו ברמה שוטפת.
שוק ההון
יחידה שהוקמה ב 2004 בד.נ.ר. מנהלת את כל תחומי הפיננסיים וקרנות ההשתלמות, קופות פיצויים, וכיו"ב. ד.נ.ר פועלת מול מרבית בתי ההשקעות בארץ ומתפעלת מוקד שירות ייחודי, בו הלקוח יכול לקבל תמונה כוללת של תיק ההשקעות שלו. לד.נ.ר תוכנות מחשב שפותחו לבחינת שוק ההון בפרמטרים אנליטיים. במערכת מידע שוטף המתעדכן בהתאם לרגולציה.
ביטוח נסיעות לחו"ל
לד.נ.ר מחולל הצעות ייחודי, בו המבוטח או הסוכן יכול להכניס את נתוני הנסיעה שלו ולקבל הצעת מחיר לביטוח נסיעות ולרכוש אותו באמצעות המערכת. מחולל ההצעות יכול לשבת במערכת של ד.נ.ר או על אתר הסוכן עצמו.
ביטוחי רכב
לד.נ.ר חיבור למערכות שונות לקבלת הצעות מחיר והשוואות בין ביטוחי רכב במגוון חברות ביטוח. הסימולאטור מחובר ישירות למערכות חברות הביטוח ושואב מהן נתונים עדכניים. הסוכן יכול לנהל תיק ביטוח רכב אישי on line. הסימולאטורים מופעלים על ידי חברות תוכנה וותיקות שפועלות שנים בתחום הביטוח: BAFI, ו B2BIT.
ד.נ.ר הקבוצה המאוחדת לפיננסיים פנסיה וביטוח, מתחדשת מבחינה טכנולוגית ומתעדכנת בשינויי השוק בביטוח כל הזמן ודואגת להעשרת הסוכנים בידע וכלים שיסייעו להם להגדיל את התיק הביטוחי באופן מקסימלי.